Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/9/d677839555/htdocs/clickandbuilds/LunaPictures/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/9/d677839555/htdocs/clickandbuilds/LunaPictures/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/9/d677839555/htdocs/clickandbuilds/LunaPictures/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3168

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /homepages/9/d677839555/htdocs/clickandbuilds/LunaPictures/wp-content/plugins/js-contact-form/Js Contact Form.php on line 55
Luna Pictures

Rreth Nesh

Luna Pictures është një kompani që ofron incizime dhe fotografime profesionale të dasmave dhe eventeve të ndryshme.
Ne ofrojmë një gamë të gjerë të shërbimeve,të cilat përfshijnë: dasma,dokumentarë,konferenca,spote muzikore,publicitare etj..
Që gjithçka të jetë unike,ne kapim të gjitha momentet tuaja duke përdorur standardet më të larta të cilësisë për video dhe foto.
Ne ofrojmë këshilla të kualifikuara, të paanshme dhe zgjidhje për nevojat tuaja që çdo gjë të jetë ashtu siç e keni ëndërruar.
Duke filluar nga detajet e deri tek ngjarja madhështore,ne i përshtatim shërbimet tona për të përmbushur kërkesat e secilit klient individual.
Misioni ynë është i thjeshtë … për të krijuar dhe për të ofruar një ngjarje të mrekullueshme dhe të paharrueshme.

Kontakti:

Lokacioni: